O nás

Od roku 2014 se zabýváme především školením bezpečnosti a výukou obrany a obranné střelby. Jsme akreditovaným pracovištěm Ministerstva školství a pravidelně pořádáme kurzy pro získání zbrojních průkazů v Ostravě a okolí. Nákupem a prodejem zbraní se zabýváme sice krátce, ale zato velmi efektivně. Vše co děláme je stoprocentně legální, podložené veškerými dokumenty.

Od roku 2017 provozujeme také sportovní a rekreační střelnici u Frýdku-Místku, díky které Vám umožňujeme vyzkoušení našich i vašich zbraní a v případě zájmu lze zbraně také odkoupit. Zároveň pořádáme soutěže ve střelbě, předváděcí či zážitkové akce a pokud Vás už nebaví nudné firemní večírky, organizujeme i tyto včetně jídla a pití.

Zbraně a střelba jsou našim koníčkem, proto se o Vámi svěřené zbraně náležitě staráme (jako by byly naše vlastní) a jsou zabezpečeny a správně uloženy. Náš zákazník má jistotu, že si kupuje ověřenou, legální a zastřelenou zbraň, ke ktré mu můžeme za výborné ceny dodat také střelivo a další příslušenství.

Vše stavíme na přátelském prostředí, příjemném vystupování a ochotě. Jsme samozřejmě držitelem patřičné zbrojní licence a disponujeme dobře zabezpečenou trezorovou místností.