Chci dát zbraň do komise

Co je komisní prodej

Komisní prodej znamená, že nám Vaši střelnou zbraň předáte do úschovy po dobu, kdy ji budeme nabízet k prodeji. Proto, abyste mohli zbraň tímto způsobem nabízet, od vás potřebujeme vědět veškeré potřebné údaje a především cenu, za jakou chcete zbraň prodat. My ji pak vystavíme a nabídneme a ve chvíli, kdy se prodá Vás kontaktujeme a předáme peníze.

Jak zbraň nacenit

Vše vyřešíte prostřednictvím online formuláře. Mějte ale na paměti, že cena, kterou požadujete, musí být rozumná jak pro Vás, tak pro nás a samozřejmě také pro zákazníka. Vše je podloženo smlouvou a vše je tedy zcela oficiální včetně případných daní a poplatků. V případě, že pro nás nebude Vámi nabízená cena zajímavá, zkuíme Vám navrhnout jinou, která by mohla být schůdnější.

Když se zbraň neprodá

Pokud se zbraň do stanovené doby neprodá, bude Vám bez dalších poplatků vrácena, případně Vám bude navrženo snížení ceny nebo výkup za sníženou cenu. V případě komisního prodeje se jedná v podstatě o úschovu zbraně. Nebojte, máme zabezpečenou trezorovou místnost a pojištění.

Garance prodeje

Garanci prodeje Vám v případě komisního prodeje zbraní bohužel dát nemůžeme. Vše závisí na ceně, která bude určena, na stavu zbraně, na rychlosti, kterou chcete zbraň prodat. Pokud na prodej spěcháte, doporučujeme ve formuláři zvolit “mám zájem o prodej zbraně” a my ji od Vás vykoupíme pakliže bude nabídka zajímavá.

Chci zbraň prodat Chci dát zbraň do komise